AUTVIDA

Įkurta 1995 metais tai kryptingai ir stabiliai dirbanti transporto įmonė,Per tą laiką įgyta aukštos kvalifikacijos darbuotojų patirtis.Kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai bei suburtas profesionaliai bei atsakingai dirbantis kolektyvas leidžia savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas bei tikslingai dirba tam, kad Jūsų krovinys atkeliautų laiku ir nepažeistas.

Pagrindinė mūsų veiklos sritis-jūrinių konteinerių pervežimai.Didžioji dalis konteinerių gabenama iš Klaipėdos jūrų uosto į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną Vakarų, Rytų, Centrinės Europos, Pabaltijo, Skandinavijos bei Ukrainos šalis su pristatymu nuo „durų iki durų“. Taip pat vykdomi ir vietiniai pervežimai.

Su konteinerinėmis platformomis galime vežti visų tipų konteinerius:20DV, 20HC,2X20 DV , 40DV 40HC,45HC. Taip pat mūsų įmonė vykdo krovinių gabenimą jūriniais konteineriais iš Kinijos,Pietų Korėjos,JAV ir kitų šalių į Klaipėdos Jūrų Uostą.

AUTVIDA parką sudaro: vilkikai, konteinerinės važiuoklės , taip pat ir tentinės puspriekabės. Kiekviename automobilyje  įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina vežamo krovinio saugumą. Vežami kroviniai yra drausti vežėjų civilinės atsakomybės draudimu pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas bei garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

Kodėl vis dėlto mes?

  • Patikimas vežėjas su ilgamete patirtimi pervežimų rinkoje;
  • Aukštos kokybės pervežimo paslaugos;
  • Muitinės atliekamų procedūrų kontrolė;
  • CMR,TIR ir kitų dokumentų pildymas;

 

Turite krovinį bet nežinote, kaip nugabenti į reikiamą vietą?

Palikite tai AUTVIDOS komandai.

Patyrusi komanda ir patikima technika, tai viskas ko reikia, kad krovinys būtų pristatytas reikiamu laiku reikiamoje vietoje.

Nedvejokite pasirinkdami mūsų komandą savo verslo partneriu

UAB AUTVIDA

Garažų g. 2, Klaipėdos m., Klaipėdos m. sav., LT-92101, LIETUVA

Tel./faks +370 46 301053

Įmonės kodas 264189430

PVM mokėtojo kodas LT641894314

logo

Direktorius
Ramūnas Kaunas
mob. +370 618 20008

Buhalterija
Sonata Kaunienė
mob. +370 618 20007

Transporto skyriaus vadybininkė
Asta Slavinskaitė
mob.+370 659 26042